Jak vybrat dárek pro manželku?

Nakupování není vaše oblíbená činnost, přesto potřebuje vybrat ten nejlepší dárek pro svou manželku? Pak si rozhodně nenechte ujít naše tipy, jak koupit dárek, ze kterého bude mít vaše partnerka skutečnou radost! Při výběru dárku je důležité si uvědomit, že se nejedná pouze jen o ledajaký dárek, jde o signál vaší partnerce, který jí ukáže, jak moc jí znáte, jak moc jí nasloucháte a vnímáte její potřeby. Proto věnujte nákupu dostatečnou pozornost!  

Chyba, kterou udělá každý muž!

Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše, možná i proto se vaše manželka nebude rozplývat nad novou sadou žárovek do jejího automobilu, nebo zcela novou žehličkou. I když se vám zdá, že praktické dárky jsou skvělým tahem, není tomu tak. Ženy chtějí dárky ryze nepraktické, takové, kterými se budou moci pochlubit svým kamarádkám a dají jim pocit, že je má jejich partner skutečně rád.   Když praktický dárek vysloveně chce… Může nastat situace, že žena sama o praktickou věc žádá. I tak ovšem neopomeňte přikoupit nějakou tu nepraktickou maličkost, která jí mile překvapí a zahřeje u srdce.  

Žena chce krásné věci!

Rozhodně nešlápnete vedle, když svůj výběr zaměříte na nějaký krásný šperk. Každá žena miluje krásné doplňky, které vyzdvihnout její ženskost. Příkladem může být řetízek či nové náušnice.   Pokud se nemůžete přenést přes to, že nekoupíte nic praktického, pak spojte krásu a praktičnost do jednoho. Jak na to?

Krásná časomíra aneb Jak vybrat hodinky ženě?

Luxusní dámské hodinky jsou spojením praktičnosti a krásy. Koupí tohoto doplňku nejen, že uděláte velikou radost, ale také bude větší šance, že vaše partnerka už nebude chodit s tak velikým zpožděním. S výběrem hodinek si můžete poradit sami nebo přizvat k nákupu ženinu kamarádku či maminku, prostě nějakou žena, která zná vkus vaší partnerky. Díky tomu koupíte takovou časomíru, která udělá skutečně radost. Každý výrobce hodinek má své kolekci hned několik typů, hodinky zdobené, elegantní, masivní, jednoduché atd.   Například zde si můžete vybrat Festinu, značku, která má prestiž a styl!