Proč práve hodinky s kamerou?

Hodinky s kamerou jsou schopny záznamu i ve tmě díky vysokocitlivému osvětlovacímu chipu HD9712. Další předností je možnost použít hodinky s kamerou jako web kameru. Hodinky jsou také vodotěsné.

Široká nabídka hodinek s kamerou v našem e-shopu umožňuje co nejpřesnější zacílení daných modelů dle požadavků zákazníků. Ve výběru jsou tedy modely pro zábavu a hobby, ale také profesionální modely s vysokou kvalitou záznamu. Hodinky s kamerou lze pořídit s nižším rozlišením záznamu, který však postačí pro běžné účely. Profesionální modely nahrávají videa ve FULL HD rozlišení a vytvářejí fotografie s rozlišením více jak 10 MPx. V nabídce jsou hodinky s kamerou, které zvládají záznamy při zhoršených viditelnostních podmínkách. Dále hodinky s kamerou vodotěsné, s detekcí pohybu, s pamětmi od 4 GB po 16 GB.

Hodinky s kamerou se u nás také rozšířili pod původním názvem SPY WATCH. Spy - špión, watch - hodinky. Najdete je také pod názvem Spy hodinky či v plně počeštěném názvu špionážní hodinky. Ať už se jim říká jakkoliv, spy watch jsou klasické náramkové hodinky s funkčním ciferníkem, doplněny o funkci kamery a fotoaparátu. Záznam ze spy watch hodinek je na střední až vysoké úrovni. Záleží co od špionážních hodinek očekáváte a k čemu je chcete převážně používat. Čočka kamery/fotoaparátu bývá nejčastěji umístěna na přední straně hodinek. Spy watch se jim říká také proto, že se tyto hodinky nijak neodlišují od klasických, avšak mají v sobě skrytou kameru, mikrofon a paměť. Ať už jste třeba na diskotéce nebo jdete na důležité setkání, kde se vám hodí zaznamenat si dění, hodinky s kamerou jsou pro to to pravé. Spy watch hodinky jsou zkrátka špionážní a diskrétní. Máte už mobil v hodinkách?Hodinky s kamerou A4Q 4GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
Hodinky s kamerou HD verze (1280x720px) lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
Oxe A1008 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>